headline menu
dvoika.troika culture system
archive events
  Starší   
14.03.13 // c.phone
SSD 64. Předprodej !!!


Předprodeje na SSD 64. s TREi-em a Philipem TBC právě odstartovaly !!!
Novým předprodejním místem je streetstyle shop Snowbitch SHOP OSTRAVA, Masarykovo náměstí 5 !!! 
Dále obvyklá předprodejní místa club Bogotá na rohu ulic Stodolní a Poděbradova a Café De La Ostrava na konci Stodolní. 
Předprodejní cena : 200,- 

12.03.13 // c.phone
SSD 64. with TREi


Již 22. března je zde opět další pokračování akce SSD aka Slim Slam Drum v klubu Fabric. Tentokrát se speciálním hostem od protinožců. Dj a producent TREi je spolu s The Upbeats a State Of Mind nejlepším novozélandským vývozním artiklem tamní drum'n'bassové scény. Dalším želízkem v ohni je pražský turntablista Philip TBC. Lokální support bude v podání DJs Wenia, Ron-X, Cooldy a Machizz.
07.12.12 // c.phone
Předprodeje na vánoční SSD startují

Předprodeje na vánoční SSD s BTK a Zero Method právě startují. Předprodejní místa jsou jako obvykle : Boardshop Subform (bývalý Titty Twister Ostrava), Klub Bogotá Ostrava a Café de la Ostrava.


27.11.12 // c.phone
SSD Christmas special


Jako každý rok, tak i letos bude na "Boží hod" speciální SSD aka Slim Slam Drum. Po čtyřech dlouhých letech k nám do klubu Fabric dorazí famózní brazilský Dj a producent BTK, a druhý headliner ZERO METHOD z maďarska. Support čekujte v partylistu... 
26.11.12 // ydl
Ansův Kemelec v Remixech

Naše crew je v podstatě vychovaná srnkou a nedáme na ni dopustit. ANS je
odchovaný technem a postavil u Liberce Krmelec, u ktereho se už par
měsícu schází docela povedená produkce české bass music. Dnes na tomto
labelu vychází desetitrackový release ANSova debutového alba Wer a je
potěšující, že na něj přispěli i zástupci ostravske scény Junkett a
Subject Lost. Davá to smysl, což je fajn. Dobrou chuť!

10.09.12 // c.phone
SSD vs. LIR - GRIDLOK

Ve čtvrtek 27. září se nově zrekonstruovaný klub Fabric opět promění v mekku drum'n'bassu. SSD aka Slim Slam Drum tentokrát fůzuje s velkolepou akcí Let It Roll a společně pro vás chystají prvotřídni jízdu v rytmu zlomených beatů. Jako headlineři vystoupí : americká legenda GRIDLOK a progresivní rakušan MEFJUS. LIR budou reprezentovat mistři SUKI a BIFIDUS AKTIF. Masivní zvuk, oslňující světelný park, kvalitní lineup a perfektní zázemí klubu Fabric.

Předprodeje budou již brzy.
07.12.11 // c.phone
SSD 60. - Vánoční speciál

Blíží se vánoční čas a s ním i klasický, v pořadí již šedesátý SSD aka Slim Slam Drum. V obvyklém termínu 25. prosince se v klubu Fabric odehraje standardní drum´n´bassová metelice.

Jako hlavní dáreček bude německý dvoučlenný projekt Neonlight, který se za poslední dva roky dostal do čela nováčků na světové drum´n´bassové scéně.
12.09.11 // c.phone
The Illuminati EP od No Money na Subsonik Sound

Dnes vychází nové EP "The Illuminati" od No Money. Prvních 14 dní exkluzivně pouze na Beatportu. Pro více informací o EP a novém mixu checkuj ZDE


25.08.11 // c.phone
SSD 59. - Návrat legendy


Už je tomu deset let, co zažila Ostrava zlomový okamžik na dnb scéně. Bylo to 15. září roku 2001 a klub Fabric navštívil dnes již legendární DJ a producent Ed Rush. Byla to akce, na kterou se jen tak nezapomíná. Fabric se otřásal v základech a zvládl pojmout neskutečné množství návštěvníků. Počínaje tímto okamžikem se začaly v Ostravě psát dějiny dnb scény. Tady započal příliv zahraničních hvězd světové scény na industriální severovýchod naší republiky.


22.04.11 // c.phone
No Money opět na Mindtech


Projekt No Money se opět objevil se svým releasem na francouzském labelu Mindtech. Kromě tracku "Singularity" od No Money se na  "No Future" LP objevili i Rregula & Dementia, Future Signal, Zero Method, Kantyze, Paperclip, Trinity, Perfect Unknown, Disphonia a další. Celé LP čekujte ZDE.


06.03.11 // Dry-rot
RHYTHM FACTORY 5 s ATOMIC HOOLIGAN


BREAKZ DVZN ve spolupráci s klubem MARLEY, za podpory COCKROACH sound systému, aSKATESHOP.CZ Dvoikytroiky uvádí kosmopolitní breakbeat-electro-techfunk party turné RHYTHM FACTORY V. NEXT STOP LONDON. Poznačte si do diářů datum 9.dubna 2011 a místo konání, kterým bude klub Marley na ostravském Výstavišti. Na dvou scénách se představí 13 Dj's v čele s ATOMIC HOOLIGAN, které vzuálně podpoří laserová show a VJ's na dvou projekčních plátnech.

09.02.11 // c.phone
No Money feat MC Coppa - Much Louder Mix 4th level


Po delší odmlce je projekt No Money zpět se svým čerstvým promomixem Much Louder. V pořadí již čtvrtý díl je opět namíchán výhradně z tracků No Money a jak už je zvykem, tak celý mix delikátně provází vynikající Mc Coppa (www.coppaworld.com). Ke slyšení jsou například, kolaborace s Umanem (Blokhe4d) která nese název "Requiem" a vyšla na anglickém labelu Bad Taste, kompletní pětice tracků z připravovaného EP které ponese název "The Illuminati" a bude vycházet na americkém labelu Subsonik Sound, dále tanečni "dancefloor killer" remix na track "Nobody Can Judge Me" od věhlasného MC Navigatora, a další. Vše v sekci Tracklist. Enjoy...
22.12.10 // c.phone
Rozhovor - Jade

Hvězdou vánočního vydání párty SSD, která proběhne v sobotu 25. prosince v ostravském klubu Fabric, bude nekompromisní maďarský drum´n´bassový producent Jade. Proč mu jde dubstep na nervy a jak zvládá hraní o Vánocích? To zjistíte v rozhovoru.
21.12.10 // ydl
lazytempo


Tento rok se opět na vánočním SSD ve Fabricu můžete přijít vyklidnit, napít a pokecat si do "chill outu" nahoře, kde bude probíhat večírek v režii Lazytempo crew ve složení Junkett, Yadel a Flu. Takže pokud to na vás bude dole moc atd., tak víte kam ;)

07.12.10 // c.phone
SSD 57. - Christmas Special

Další vánoční speciál SSD aka Slim Slam Drum, proběhne na Boží hod, tedy 25. prosince 2010. Kromě česko-slovenského supportu zahraje i maďarský DJ a producent Jade, kterému zazpívá britský MC Coppa.Tiskovka pod nadpisem.
07.12.10 // Dry-rot
DEATHMATCH VOL.5 - TISKOVKA

V pátek 10.12 se na ostravském výstavišti bude zabíjet na třech stagích a bude to větší než kdy jindy! Totálně destruktivní párty DEATHMATCH tentokráte bude dominovat teknolegenda RADIUM z Francie společně s moderně techstepovými ALLIED z UK. Podpoří je zavedená jména tuzemské taneční scény jako např. Raiden, No Money, MoreBeat, Kmin, Knom a další..
19.09.10 // junkett
OWN027 - Junkett - Fluid / Hypnosis Release


Minulý pátek vyšla Junkettovi na českém labelu OWNTEMPO první dub/step/techno (vlastne těžko říct, co to vlastně je :) release tracku  Fluid a Hypnosis, po prvním týdnu se umístil na 1. místě žebríčku Techno tracků na serveru Digital Tunes. Tracky můžete checknout na www.soundcloud.com/junkett popř. koupit na www.digital-tunes.net/releases/fluid___hypnosis.

21.06.10 // c.phone
Optiv: V Cause4Concern jsme už jen dva
Jedním ze čtyř zahraničních headlinerů, kteří zahrají v pátek 25. června v Ostravě na výroční párty SSD aka Slim Slam Drum, je i švýcarský producent Optiv, člen Cause4Concern. Spojili jsme se s jeho studiem v Bernu a pozjišťovali, jak to u něj vypadá. Mimo jiné jsme z něj dostali, že Cause4Concern jsou už jen duo a že dubstepu moc neholdují.
16.06.10 // c.phone
SSD rekapituluje a slaví kulatiny se světovou elitou

Za dvě pětky by vás asi nikdo nepochválil. Jenže teď jsme v Ostravě a mluvíme o párty SSD aka Slim Slam Drum. Právě její 55. pokračování proběhne poslední červnový pátek. Desetiletou historii zhodnotí kvarteto Cause 4 Concern, Counterstrike, Blokhe4d a Masheen na dvou pódiích. To vše jen za 150 korun v předprodeji!
11.05.10 // c.phone
Rozhovor - Drumsound

Jedním ze čtyř zahraničních hostů, kteří přijedou v pátek 14. května na drum´n´bassové oslavy 10. narozenin klubu Fabric, je Ben G., polovina projektu Drumsound. Několik dní před příletem do Česka jsme si povídali nejen o jeho hudební budoucnosti.
03.05.10 // c.phone
FABRIC ANNIVERSARY - TISKOVKA

Fabric slaví 10. narozeniny, pořádá drum´n´bassový minifestival.

Futurebound, Audio a Drumsound. Tenhle trojlístek hvězd světového drum´n´bassu přijede v pátek 14. května do Ostravy, aby tu sfoukl deset svíček na narozeninovém dortu klubu Fabric. Trio doplní slovenský B-complex a kompletní domácí producentská špička ve složení No Money, Forbidden Society a Brooklyn.
30.03.10 // admin
Dry-rot a Spam - posily dvoiky.troiky

Minulý víkend byli na SSD do dvoika.troika crew oficiálně uvítáni dva noví členové. Dry-rot je znám svými originálními mashupy a kvalitními mixy, má za sebou taky množství akcí v roli promotéra, spoluorganizuje festival 3necké Kilowatty. Spam pořádá pravidelné akce Deathmatch v Ostravě, je kvalitním djem a k výsledkům produkce se dík společnému studiu s Dry-rotem schyluje.
25.03.10 // c.phone
SSD zveřejňuje line-up

Už zítra proběhne první letošní pokračování drum´n´bassové party Slim Slam Drum aka SSD v ostravském klubu Fabric. Kromě zástupce rakouského projektu Fourward a holandských Subprime (SUWU3) se na dvou stageích vybavených nadstandardním zvukovým systémem vystřídá i několik domácích DJs. Lineup pod nadpisem...
  Starší
SSD presents The Prototypes
No Money feat. MC Coppa - Much Louder Mix 3rd level
FUTU_RE_BREAKZ_004
FUTU_RE_BREAKZ_003
FUTU_RE_BREAKZ_002
links
dvoika.troika artwork