headline menu
dvoika.troika culture system
archive events
2011-12-07 10:20:43
SSD 60. - Vánoční speciál
Blíží se vánoční čas a s ním i klasický, v pořadí již šedesátý SSD aka Slim Slam Drum. V obvyklém termínu 25. prosince se v klubu Fabric odehraje standardní drum´n´bassová metelice.

Jako hlavní dáreček bude německý dvoučlenný projekt Neonlight, který se za poslední dva roky dostal do čela nováčků na světové drum´n´bassové scéně.
Svým progresivním pojetím temného neura říznutého tanečními prvky si získal mocnou základnu fanoušků po celém světě. Můžou se pyšnit releasy na labelech jako Bad Taste, Redlight, PRSPCT nebo Close 2 Death. Nyní se nacházejí ve fázi, kdy produkují například pro label Lifted. Určitě se můžete těšit na pořádnou nadílku čerstvých dubplatů v prvotřídním podání Tobiho, který zahraje exkluzivní dvouhodinový set ze tří "playerů".
A tím výčet dárků nekončí. Po roce se opět vraci Dj Pixie se svým stájovým kolegou, DJem Sukim. Toto "Let It Roll" kombo na vás spustí nekompromisní jízdu, takže si do výbavy přibalte i druhé střevíce.
Dalším prezentem bude výborný Dj Panzer z Redrum crew, který je znám svou tvrdou palbou ze zálohy.
Duo No Money, obvyklí podezřelí v "back2back" mixu vám opět přinesou novinky ze své i světové dílny.

Standardní masivní zvuk, světelný park s lasery, akční ceny na barech. Toto vše si můžete užít na speciálním vánočním SSD aka Slim Slam Drum.


Oficiální free afterparty bude probíhat v Café De La Ostrava na Stodolní ulici. Budou vás tam bavit DJs : Martin Dee, DJ Knom, John Curd.


Předprodeje začnou již příští tyden, a to na obvyklých předprodejních místech : Boardshop Subform (bývalý Titty Twister Ostrava), klub Bogotá, Café de la Ostrava a klub Klid.

Cena : 200,- / 250,-
SSD presents The Prototypes
No Money feat. MC Coppa - Much Louder Mix 3rd level
FUTU_RE_BREAKZ_004
FUTU_RE_BREAKZ_003
FUTU_RE_BREAKZ_002
links
dvoika.troika artwork