headline menu
dvoika.troika culture system
parties events
27.03.04 // FABRIC / OSTRAVA
SLIMSLAMDRUM
djs // Fierce, Deckflash, Inspiral X62, Elvis, Ibogain + guests
flyer


Již 4 roky běžící akce Slim Slam Drum, tentokrát s pořadovým číslem 28, přivítá v sobotu 27.března 2004 v ostravském klubu Fabric hned dva zahraniční hosty. Headliner večera bude speciální host z britských ostrovů, dj a producent Fierce, který si v ČR zahraje poprvé. Zastupovat bude známé britské labely labelů Virus, Metro a jeho vlastní značku Quarantine. Jako druhý vystoupí nám již dobře známý maďar Dj Deck Flash (Titan International), domácí scénu budou reprezentovat Inspiral X62 (2.3), Ibogain (2.3) a samozřejmě nebude chybět rezident Slim Slam Drumu Dj Elvis (Extdust).

Klub bude tradičně vybaven quadrofonním zvukem o síle 14kw. O videoprojekce na 2 velká plátna se postará partička Cube Vision. Novinkou bude patřičně vylepšený světelný park a laser. Chill out bude v režii Dje Foxmana a Foresta, které doprovodí na saxofon Nikos Petros Kuluris z kapely Kryštof. Abychom předešli situaci z vánočniho SSD zavádíme předprodej vstupenek. Pro mimo ostravské zajemce je možnost objednat si lístky přes internet na adrese ssd@in2.cz. Pro ty, kteří jsou z okolí ostravy jsou lístky k dipzozici přímo v klubu Fabric Ostrava, ul.Plynární 7, dále také v komplexu Mp4dj school &Triple Vision vinyl shop Ostrava, ul.28.října 82 nebo v klubu Klid, ul.Pořažková.DJ FIERCE

Virus / Metro / Quarantine / UK
V posledních pár letech jsme měli možnost zaznamenat vystoupení prakticky každého ostrovana, který na drumandbassové scéně něco znamená. To platí i o generaci djů a producentů, kteří se prosadili kolem roku 1999, ať už se jedná o Ed Rushe, Bad Company, Kemala či Usual Suspects. V tomto výčtu však zatím chybí jedno jméno - Fierce.
Už v útlém věku strávil hodiny a hodiny posloucháním rádia, a tak není divu, že na počátku 90. let pravidelně poslouchal vysílání pirátských stanic jako Touchdown a Kiss FM. V té době jej zajímal hlavně gangsta hiphop, ale dostal se i k tehdy začínajícímu drum and bassu.
V patnácti či šestnácti letech se přes kamaráda seznámil s chlapíkem jménem Nico, který je mimo jiné majitelem slavného recordshopu Blackmarket a zakladatelem dnes již kultovního labelu No U-Turn. O něco později začal v Blackmarketu pracovat (jak sám vzpomíná - nosil bedny s deskama a vařil čaj ). Když se ho jednou Nico zeptal, jaký drum and bass se mu líbí, zmínil se o tom, že měl vždycky rád temnější věci a že společně s kámošem Edem (nikdo jiný než Ed Rush) udělali společně dva tracky ´Input´ a ´Crystal´. Nico si je poslechl a záhy na to je vydal na sesterském sublabelu Nu Black. ´Crystal´ pak vyšel také na LP ´Torque´ a zaznamenal slušný ohlas.
Během pár měsíců se tak Fierce ocitl v samotném centru dění drum and bassové scény. Od té doby z něj vyrostl respektovaný dj a producent, který spolupracoval kromě Ed Rushe s takovými jmény jako Matrix, Dom & Roland, Usual Suspects, Ryme Tyma a řadou dalších. V roce 2002 rozjel i vlastní label QuarantineDiskografie: http://tarzan.spoox.org/display.php?type=artist&id=1864

Extdust + Dvoika.troika present

Slim Slam Drum 28

Sobota 27.3.2004 / Klub Fabric / Ostrava

Drum and bass stage:

fierce(virus,metro,quarantine / UK)
deck flash(titan hu)
inspiralx62(dvoika.troika)
elvis(extdust)
ibogain(dvoika.troika)
+guest


Chill out:

foxman(cross klub pha)
forest(kitjof.com)
nikos petros kuluris(saxofone/kryštof ha)

vstupne 200.-
quadrosound 14 kw
lights 10kw
laser
videoprojekce cube vision

Start: 20:00
End: 06:00

Předprodej vstupenek:

Pro mimoostravské zajemce je možnost objednat si lístky přes internet na e-mailové adrese: ssd@in2.cz. V mailu prosím uveďte počet požadovaných lístků a své jméno. Zpětně Vám budou zaslany další informace.

Pro ty, kteří jsou z okolí ostravy jsou lístky k dipzozici přímo v klubu Fabric Ostrava, ul.Plynární 7, dále také v komplexu Mp4dj school & Triple Vision vinyl shop Ostrava, ul.28.října 82 nebo v klubu Klid, ul.Porážková.

Cena vstupenky: 200 kč

 PARTY COMMENTS:
Text:
Nick:     E-mail:    
Kontrola: Opište 4 znaky z obrázku.   Opiš kód:

SSD presents The Prototypes
No Money feat. MC Coppa - Much Louder Mix 3rd level
FUTU_RE_BREAKZ_004
FUTU_RE_BREAKZ_003
FUTU_RE_BREAKZ_002
links
dvoika.troika artwork