headline menu
dvoika.troika culture system
parties events
29.06.07 // Ostrava, Výstaviště černá louka
Fatal Terror SSD Special !
djs // MOVING FUSION, JB, SPICE, RED ONE, MC JUNIOR RED, PHILIP TBC, ELVIS, C.phone, THERAPIST, KMIN
flyer
Oslava 8. narozenin Extdust a Dvoika.troika crew !

Vstupné: 200 Kč v předprodeji / 250 Kč na místě.

Předprodejní místa: Cafe de la Ostrava, Klub Klid, Titty Twister

Za pěkného počasí se akce koná pod širým nebem, v opačném případě v podzemních garážích.

Massive sound and lights...

MOVING FUSION

Představovat blíže Jeffa Langtona aka Moving Fusion by bylo nošením dříví do lesa. Jednak jsme už měli tu čest jej vidět v Ostravě naživo, jednak pouze úplný drum´n´bassový ignorant nemůže znát tuhle legendu, která do značné míry změnila tvář celého žánru. Původně dvojčlenný projekt o sobě dal vědět nejprve pod názvem Outta Dynamics na labelu Trouble On Vinyl. Následovala změna jména a přestup do tábora Ram Records, odkud na konci devadesátých let začali válcovat scénu těžkotonážními peckami jako Turbulence, Beginning či Sex Drive. Od té doby vyšlo pod hlavičkou Moving Fusion kromě řady singlů také LP Start Of Something anebo EP Atlantis a oba členové projektu (kromě Jeffa Langtona také Daniel Sparham) se stačili etablovat jako djové. Postupem času se Moving Fusion jako producentské duo rozpadli. Daniel Sparham se začal věnovat vlastní produkci pod názvem Sparfunk a trademark Moving Fusion zůstal Jeffu Langtonovi. V poslední době stále úspěšně spolupracuje s dalšími kumpány z okruhu Ram Records jako jsou Shimon a Eddy Woo a věnuje se hodně remixům.

RED ONE

Scott Bourne byl tím, kdo v Andym vzbudil touhu být DJem. Počátkem 90. let pořádal v Londýně party, na kterých se hrálo to, co doma Andy poslouchal. Když Andymu zazářila očka při představě být DJem a ovládat tančící dav, zařídil mu první hraní na své akci a pak i domluvil vystoupení na velké, opravdové party. Red One, kromě toho, že sám hraje, je především velmi schopný obchodník a manažer -­ dnes se stará o chod labelu RAM, u něhož stojí už od počátků.

JB

Začínal jako hiphopový Dj a rapperem Mr Juniorem tvořili projekt s názvem Heist. Později začal studovat zvukové inženýrství na Sandwell College a postavil si své studio. Ovlivněn svými spolužáky, začal pronikat do Rave/Hardcore scény. JB, hladový po produkci, potkal a začal tvořit s Timem Talorem & Dj Taktixem a vydávat na londýnském Focus Records. Následně si JB otevřel svůj Vinylshop a zároveň rozjel svůj vlastní, dnes již takřka legendární label BACK 2 BASICS RECORDINGS. B2B vinylshop se stal místem, kde se setkávaly "kapacity" z řad DJ´s a producentů. Jednimi z řad jeho "zákazníků" byli i ASCEND & ULTRAVIBE, se kterymi později vyprodukoval dnb klasiku "DRED BASS" které se následně prodalo 50,000 kopii a vystřelilo B2B mezi přední labely.Nápor JBho releasů ho katapultoval mezi přední dj/producety a začal vystupovat po celém světě. JB se vrací se svým prvním releasem v roce 2007 (React/Rollerball) a hned sklízí úspechy v podobě tří Grooveriderových "rewindů" na Radiu 1 (premiéra v UK) a hromady skvělých reakcí přes Goldieho až ke Krustovi.

DJ SPICE

Reprezentující barvy labelu Back2Basic již od roku 1994. Ceněna jako ?number one? žena producentka ve hře zvané dnb. Již čtyřicet realeasu na kontě, včetně tracku jako jsou Step off, Dynamite, Me myself and I, novinek jako Steel brothers a Nasty bass. Již jedenáct let zkrášlující stránky magazínu Mixmag, Knowledge a Atm. Co víc dodat. DjSpice, jedna z nejvíc sexy a vyhledavaných žen djs po celém svetě.

MC JUNIOR RED

Junior Red již po deset let předvádí své schopnosti jako MC. Začínal jako dvorní MC Dje Frictiona a doprovázel ho jak na parties v UK či Evropě, tak i v prestižních rádiových pořadech. Později se stal rezidentem mnoha akcí v Londýně, Brightonu, Leedsu, Nottinghamu či Plymouthu. Také vystupoval na prestižních akcích jako One Nation (up and coming room), Gatecrasher, T.O.V. (the Coliseum), Renegade Hardware (The End), Sonar Festival - Spain, The Essential Festival - London and Brighton a DnB worldwide.com. V roce 2000 se přidal ke kolektivu Urban Agency pod jejíž záštitou procestoval půlku světa. Mimo jiné se věnuje i sólové hudební kariéře.

 PARTY COMMENTS:
Text:
Nick:     E-mail:    
Kontrola: Opište 4 znaky z obrázku.   Opiš kód:

SSD presents The Prototypes
No Money feat. MC Coppa - Much Louder Mix 3rd level
FUTU_RE_BREAKZ_004
FUTU_RE_BREAKZ_003
FUTU_RE_BREAKZ_002
links
dvoika.troika artwork